Halmar Halmar Postel LIMA 120x, bílá

3790.00 Kč

Výrobce Halmar, Délka 205 cm, Šířka 125 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Vnitřní šířka postele 120 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Výška předního čela (nohy) 40 cm, Výška uložení roštu 22 cm, Výška bočnice 20 cm, Úložný prostor ne, Čelo ano, Materiál LTD (lamino)

Halmar Halmar Postel LIMA 120x, bílá

„Minimalistická, kvalitní, dřevěná postel, která uspokojí každého zákazníka.“

Postel LIMA 120 x 200 cm
Představujeme vám moderní a stylovou postel LIMA. Tato postel je vyrobena z vysoce kvalitní laminované nábytkové desky, která zajišťuje pevnost a odolnost konstrukce. Okraje postele jsou vybaveny ABS hranami, které poskytují ochranu před poškozením a zároveň dodávají estetický vzhled. Postel LIMA je skutečnou novinkou na trhu a svým moderním designem se skvěle hodí do jakékoli moderní ložnice. Je však také skvělou volbou pro pokoj mladých, kde přidá na stylu a vytvoří příjemné a útulné prostředí.
Kromě svého atraktivního vzhledu nabízí postel LIMA také pohodlný spánek. Je vybavena dostatečně prostornou lůžkovou plochou, která vám umožní se komfortně natáhnout a relaxovat. Konstrukce postele je pevná a stabilní, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky své univerzálnosti a vkusnému designu je postel LIMA skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přinést moderní a elegantní atmosféru do svého společného prostoru pro odpočinek.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Délka 205 cm
Šířka 125 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Vnitřní šířka postele 120 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Výška předního čela (nohy) 40 cm
Výška uložení roštu 22 cm
Výška bočnice 20 cm
Úložný prostor ne
Čelo ano
Materiál LTD (lamino)