Halmar Halmar Postel Aloha 90x s úložným prostorem + rošt zdarma!

9790.00 Kč

Výrobce Halmar, Úložný prostor ano, Čelo ano, Šířka 98 cm, Délka 221 cm, Výška nohy 5 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška předního čela (nohy) 98 cm, Výška zadního čela (hlava) 93 cm, Barva šedá, Materiál Látka, Masivní dřevo, Samet

Halmar Halmar Postel Aloha 90x s úložným prostorem + rošt zdarma!

Postel Aloha 90×200 cm s úložným prostorem + rošt zdarma!
Jednolůžková postel Aloha je skvělým a praktickým kouskem nábytku pro váš domov. Tato postel je vyrobena s masivním dřevěným rámem, který je čalouněn moderní látkou v glamour stylu. Měkká sametová látka přináší příjemný a luxusní pocit při dotyku, a přináší zářivý a jasný vzhled. Postel Aloha je praktická, stylová a skvěle se hodí do různých interiérů. Bude vypadat dobře ve spoustě různých stylů a přinese do vašeho domova elegantní atmosféru.
Postel Aloha má systém dvou prostorných zásuvek na kolečkách, které jsou skvělým řešením pro ukládání lůžkovin. Díky nim můžete jednoduše schovat přikrývky, polštáře nebo další věci. Tento design je ideální pro malé prostory, kde je potřeba efektivně využít prostor, ale také pro mladé lidi, kteří ocení multifunkčnost a moderní vzhled. Investice do této postele vám umožní využít prostor a zároveň se těšit z pohodlí a moderního designu.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Úložný prostor ano
Čelo ano
Šířka 98 cm
Délka 221 cm
Výška nohy 5 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 98 cm
Výška zadního čela (hlava) 93 cm
Barva šedá
Materiál Látka, Masivní dřevo, Samet