Halmar Halmar Kuchyňská linka KATIA 220

7990.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Délka 220 cm, Povrchová úprava Lamino, Výška 82 cm, Materiál DTD deska, MDF deska, , , , , ,

Halmar Halmar Kuchyňská linka KATIA 220

Kvalitní a odolné materiály si zaslouží i vaše kuchyně. 

Kuchyňská linka KATIA 220
Krásné a praktické místo k vaření vám může poskytnout kuchyně Katia. Mít uspořádanou kuchyni je základ dobrého a příjemného vaření. Když k tomu přidáte elegantní kuchyňskou linku s dostatkem úložného prostoru, půjde vám vaření zvesela.
Horní a dolní skříňky jsou různě barevné, což vytváří lepší kombinovatelnost s okolím. Horní skříňky jsou v barvě béžové, zatímco spodní skříňky jsou v dekoru dub san marino.      
Kuchyně Katia je vyrobena z kvalitních materiálů, jako jsou LDTD desky – laminované dřevotřískové desky, jež byly použité na korpus kuchyně a MDF desky pro přední plochu linky. Oba materiály jsou velmi kvalitní a poskytují mnohaletou funkci bez závad. Odolají změnám teplot i vlhkosti. 
Pracovní deska je rozdělena na dvě části a je zhotovena v bílé barvě s tloušťkou 28mm.  
Kompletní délka sestavy činí 220 cm, tedy ideální délka pro velké i malé kuchyně.  
Dostatek úložného prostoru zajistí prostorné skříňky, které jsou vybavené panty s tlumením dovírání. Skříňky s výklopnými dvířky jsou vybavené plynovými písty pro plynulé otevírání i zavírání.
Pro ukotvení skříněk na zeď, najdete v balení také upevňovací lišty se šrouby a hmoždinkami.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Délka 220 cm
Povrchová úprava Lamino
Výška 82 cm
Materiál DTD deska, MDF deska