Halmar Halmar Křeslo ušák Chester, hořčičná

6090.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 114 cm, Šířka 67 cm, Hloubka 85 cm, Materiál Masivní dřevo, Samet, Barva oranžová, žlutá, Rozkládací Ne, Materiál potahu Samet, Váha 26.5 kg, Nosnost 120 kg, Výška sedu 46 cm

Halmar Halmar Křeslo ušák Chester, hořčičná

Křeslo ušák Chester, hořčičné
Toto úžasné křeslo Chester, představuje ideální volbu pro ty, kteří touží po dokonalém spojení pohodlí a moderního vzhledu ve svém domě. Jeho design je inovativní a přesto zachovává prvky klasiky, čímž se stává skvělým doplňkem pro každou místnost. S použitím vysoce kvalitních materiálů a nadčasovým stylem bude křeslo Chester ozdobou vašeho interiéru po mnoho let.
Jeho ikonický retro tvar, známý také jako „ušák“, vám okamžitě připomene, že se jedná o originální kus nábytku. Čalouněno je jemnou, avšak pevnou antracitovou sametovou látkou, která dodává křeslu nádech elegance. Pro dokončení luxusního vzhledu je podnoží křesla Chester vyrobeno z decentně lakovaného dřeva. 
Nejenže se křeslo Chester vyznačuje skvělým designem a kvalitními materiály, ale také nabízí tradiční, avšak ergonomicky tvarované sedadlo. Jeho konstrukce byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a přizpůsobovala se potřebám sedícího, pro zajištění nejpohodlnějšího sezení. Váš interiér si jednoduše nemůže dovolit postrádat toto skvostné křeslo Chester.
Chester tedy nabízí:

tradiční tvar
moderní materiály
odolnost
pohodlnost
atraktivní design

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 114 cm
Šířka 67 cm
Hloubka 85 cm
Materiál Masivní dřevo, Samet
Barva oranžová, žlutá
Rozkládací Ne
Materiál potahu Samet
Váha 26.5 kg
Nosnost 120 kg
Výška sedu 46 cm