Halmar Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/dub sonoma

1590.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 55 cm, Šířka 60 cm, Materiál MDF deska, Sklo, Barva béžová, hnědá, Délka 60 cm, Rozkládací Ne, Váha 19.9 kg, Nosnost 30 kg, Povrchová úprava Lamino, Tvar stolu Čtvercový

Halmar Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/dub sonoma

Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/dub sonoma
Elegance a sofistikovanost se spojují v konferenčním stolku Diana H. Jeho jedinečný design zaujme každého, kdo ocení neotřelý styl. Stolek je vyroben z různorodých materiálů a barev, což dodává jeho vzhledu neodolatelný půvab.
Hlavní plocha stolku je vyrobena z průhledného skla nejvyšší kvality, které odolává poškrábání. Dolní část disponuje mléčným sklem pro dokonalou harmonii. Nohy jsou vyrobeny z laminovaného MDF materiálu, který dodává stabilitu a zároveň přispívá k unikátnosti celé konstrukce.
Všechny použité materiály jsou vysoce odolné a snadno čistitelné. Elegantní dekor dubu sonoma skvěle ladí s průhledným a mléčným sklem. K dokonalé originalitě přispívají i stříbrné detaily. V dolní části stolku se nachází praktický úložný prostor pro věci, které potřebujete mít po ruce, ale ne na povrchu stolu.
Diana H tedy nabízí:

originalitu
praktičnost
eleganci
nadčasovost

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 55 cm
Šířka 60 cm
Materiál MDF deska, Sklo
Barva béžová, hnědá
Délka 60 cm
Rozkládací Ne
Váha 19.9 kg
Nosnost 30 kg
Povrchová úprava Lamino
Tvar stolu Čtvercový