Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez

2290.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 116-122 cm, Šířka 64 cm, Hloubka 60 cm, Materiál Plast, Síťovina, Membránová látka, Barva modrá, Váha 12 kg, Nosnost 100 kg, Výška sedu 46-52 cm, Šířka sedáku 49 cm, Hloubka sedáku 60 cm

Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez

Kancelářská židle Valdez, modrá
Pokud sháníte nové posezení do své kanceláře nebo pracovny, tak byste měli zvážit židli s názvem Valdez. Tato moderní kancelářská židle dodá vašemu pracovnímu prostoru svěžest a styl.
Čalounění židle je vyrobené z různých materiálů, což jí dává unikátní a přitažlivý vzhled. Na sedáku najdete pohodlnou membránovou látku, která je prodyšná, pevná a odolná. Na opěradle je použita síťovina, která je elastická a dokonale se přizpůsobí vaší zádové oblasti.
Součástí židle je houpací mechanismus, který umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěradla a zajišťuje i možnost zablokování opěradla ve vertikální poloze. Navíc židle disponuje i relaxační funkcí houpání, díky které si můžete pohodlně odpočinout nebo protáhnout záda, což výrazně přispívá ke zvýšení koncentrace při dlouhém sezení. Houpací mechanismus udržuje konstantní úhel mezi sedákem a opěradlem (s odchylkou maximálně 15 stupňů), takže páteř zůstává ve správné poloze i během pohybu židle.
Celá židle je umístěna na pevné plastové základně, která je odolná a schopná unést až 100 kg váhy. Kolečka umožňují snadný a tichý pohyb židle po podlaze.
Židle je vybavena několika prvky, které zajišťují pohodlné sezení. Můžete si nastavit výšku hlavové opěrky podle svých preferencí. Pevné područky poskytují oporu pro vaše ruce a bederní opěrka zajišťuje správnou oporu a zdravé sezení.
Valdez tedy nabízí:

houpací mechanismus
moderní design
sportovní provedení

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 116-122 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 60 cm
Materiál Plast, Síťovina, Membránová látka
Barva modrá
Váha 12 kg
Nosnost 100 kg
Výška sedu 46-52 cm
Šířka sedáku 49 cm
Hloubka sedáku 60 cm