Halmar Halmar Jídelní sestava stolu se 4 židlemi CORDOBA v odstínu světlý dub

5790.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 120 cm, Hloubka 80 cm, Výška 75 cm, Materiál Látka, Masivní dřevo, Typ setu 4+1, , , , ,

Halmar Halmar Jídelní sestava stolu se 4 židlemi CORDOBA v odstínu světlý dub

Tradiční jídelní sestava, zastávající klasické hodnoty!

Masivní jídelní sestava stolu a 4 židlí CORDOBA
Klasická masivní sestava, která vytváří z každé jídelny středové místo každé domácnosti. Tato sestava je vhodná především pro milovníky vůně masivního dřeva. Hřejivé dřevo vytvoří přívětivou atmosféru, díky které se z každého setkání u stolu, stane nezapomenutelná chvíle.
I přesto, že je sestava masivní, není zbytečně moc prostorná. Výhodou sestavy bude i její menší rozměr, díky kterému zapadne i do menších domácností, kde je potřeba ušetřit každý centimetr navíc. Avšak i přes tyto menší rozměry, poskytne místo až čtyřčlenné rodině, pro kterou vytvoří pohodlný prostor pro každodenní hodování.
Nestárnoucí klasika masivního dřeva zajišťuje nadčasovost celé sestavy. Kresba dřeva dodává osobitý charakter, který se přenese do celé místnosti. Hřejivý odstín dřeva poté prohřeje vše kolem sebe, a vytvoří naprosto nedílnou část domova. 
Konstrukce celé sestavy je tedy vyrobena z masivního kaučukového dřeva. Tento druh dřeva, je oblíbený především díky kompromisu mezi cenou a kvalitou. Kvalita dřeva je zaručena jeho velkou pevností, vysokou odolností a dlouhou životností. Použité dřevo, tak vytváří unikátně vyhlížející sestavu, s precizně vytvořenými detaily.
Důležité je také zmínit rozměr židle, který je 47 x 52 x 85 cm. Židle jsou navíc čalouněné, tak aby poskytli maximální pohodlí. K čalounění je použitá pevná tkanina v odstínu mokate. Tento světle hnědý odstín látky je zvolen z důvodu kreativního sladění se dřevem, které je pro

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 120 cm
Hloubka 80 cm
Výška 75 cm
Materiál Látka, Masivní dřevo
Typ setu 4+1