Halmar Halmar Designové křeslo Amorinito, světle růžové

4790.00 Kč

Výrobce Halmar, Výška 77 cm, Šířka 83 cm, Hloubka 77 cm, Nosnost 100 kg, Váha 16 kg, Výška sedu 45 cm, Barva růžová, Materiál Samet, Ocel, Opěrky rukou Ano, Tvar Klasická, Materiál potahu Samet

Halmar Halmar Designové křeslo Amorinito, světle růžové

Designové křeslo Amorinito, světle růžové
Moderní a atraktivní křeslo Amorinito přinese do Vašeho interiéru nevšední půvab. Jeho unikátní tvar a design okouzlí každého, kdo na něj pohlédne. Svým jemným čalouněním v různých barevných odstínech se snadno začlení do celkového stylu místnosti, a tak nepřeruší harmonii prostoru. Ergonomický tvar a luxusní materiály zaručují nejenom dokonalý vzhled, ale také maximální komfort a pohodlí.
Křeslo se svou elegantní formou, připomínající elegantní křivky mušle, je navrženo tak, aby skvěle podporovalo páteř. Vysoká opěrka zad a optimálně umístěné opěrky rukou přinášejí ideální oporu a relaxaci. Nechybí ani měkký vysoký sedák, který Vám poskytne dokonalý odpočinek a relaxaci. Čalouněno je celé křeslo v sametové látce se zářivým světle růžovým odstínem.
Křeslo Amorinito se může pyšnit svým luxusním designem, který je ještě zvýrazněn zlatými nohami. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chromované oceli, která zajišťuje pevnost a odolnost. Elegantní zlaté nohy spolu s šedým čalouněním vytvářejí dokonalou harmonii, která zaujme a dodá Vašemu domovu nezaměnitelný šmrnc.
Amorinito tedy nabízí:

moderní design
luxusní provedení
eleganci
solidní materiály
nápaditost

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Výška 77 cm
Šířka 83 cm
Hloubka 77 cm
Nosnost 100 kg
Váha 16 kg
Výška sedu 45 cm
Barva růžová
Materiál Samet, Ocel
Opěrky rukou Ano
Tvar Klasická
Materiál potahu Samet