Halmar Halmar Designové křeslo Amorinito, šedé

4690.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 77 cm, Šířka 83 cm, Hloubka 77 cm, Materiál Samet, Ocel, Barva šedá, Materiál potahu Samet, Váha 16 kg, Nosnost 100 kg, Výška sedu 45 cm, Tvar Klasická

Halmar Halmar Designové křeslo Amorinito, šedé

Designové křeslo Amorinito, šedé
Moderní a atraktivní křeslo Amorinito přinese do Vašeho interiéru nevšední půvab. Jeho unikátní tvar a design okouzlí každého, kdo na něj pohlédne. Svým jemným čalouněním v různých barevných odstínech se snadno začlení do celkového stylu místnosti, a tak nepřeruší harmonii prostoru. Ergonomický tvar a luxusní materiály zaručují nejenom dokonalý vzhled, ale také maximální komfort a pohodlí.
Křeslo se svou elegantní formou, připomínající elegantní křivky mušle, je navrženo tak, aby skvěle podporovalo páteř. Vysoká opěrka zad a optimálně umístěné opěrky rukou přinášejí ideální oporu a relaxaci. Nechybí ani měkký vysoký sedák, který Vám poskytne dokonalý odpočinek a relaxaci. Čalouněno je celé křeslo v sametové látce se zářivým šedivým odstínem.
Křeslo Amorinito se může pyšnit svým luxusním designem, který je ještě zvýrazněn zlatými nohami. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chromované oceli, která zajišťuje pevnost a odolnost. Elegantní zlaté nohy spolu s šedým čalouněním vytvářejí dokonalou harmonii, která zaujme a dodá Vašemu domovu nezaměnitelný šmrnc.
Amorinito tedy nabízí:

moderní design
luxusní provedení
eleganci
solidní materiály
nápaditost

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 77 cm
Šířka 83 cm
Hloubka 77 cm
Materiál Samet, Ocel
Barva šedá
Materiál potahu Samet
Váha 16 kg
Nosnost 100 kg
Výška sedu 45 cm
Tvar Klasická