Halmar Halmar Designová jídelní židle K344 s šedým čalouněním

1690.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 80 cm, Šířka 53 cm, Hloubka 57 cm, Materiál Kov, Látka, Váha 7.6 kg, Nosnost 120 kg, Hloubka sedu 46 cm, Výška sedu 45, Materiál podnože Kovová, Materiál opěradla Látka

Halmar Halmar Designová jídelní židle K344 s šedým čalouněním

dimensions: 53/51/80/45 cm, material: cloth / painted steel, color: grey
Nevšední židle K344 s inovativním designem.

Šedá jídelní židle K344
Pokud vaše srdce bije pro severský design, je tato židle tím pravým pro vás. Vpusťte s radostí severský vítr do vaší kuchyně či jídelny a užívejte si tento svěží design naplno. Díky neotřelému provedení, se totiž tato židle stane originální vzpruhou vašeho prostoru. Navíc kombinace moderního vzhledu s kvalitou a nadčasovým provedením, kterou židle disponuje, je vždy vítána.
Židle má vytvořené velice specifické podnoží, které se táhne nahoru, kde se mění v područky, které poskytují příjemnou oporu pro předloktí. Celá tato nosná konstrukce je vyrobena z oceli, která je opatřena speciálním nátěrem v odstínu medového dubu, tak aby co nejvíce imitovala masivní dřevo, ale přesto si ponechala odolnost a pevnost oceli. Opěrák a sedák židle jsou poté čalouněny kvalitní tkaninou v šedé barvě. Šedý odstín tkaniny a ocel v odstínu medového dubu, pak vytváří doplňující se pár, který vytváří designově nápaditý kousek.

podnoží z malované oceli v odstínu medového dubu
čalounění z tkaniny v šedém odstínu
moderní skandinávský design
prostorný opěrák a sedák
praktické područky

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 80 cm
Šířka 53 cm
Hloubka 57 cm
Materiál Kov, Látka
Váha 7.6 kg
Nosnost 120 kg
Hloubka sedu 46 cm
Výška sedu 45
Materiál podnože Kovová
Materiál opěradla Látka