Halmar Halmar Designová jídelní židle K247 s bílou eko kůží

1790.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Hloubka 57 cm, Výška 51 cm, Šířka 57 cm, Materiál Eko kůže, Kov, Nosnost 120 kg, Materiál podnože Kovová, Materiál opěradla Eko kůže, Materiál sedáku Eko kůže, Opěrka rukou Ano,

Halmar Halmar Designová jídelní židle K247 s bílou eko kůží

Nevšední židle K247 s inovativním designem.

Bílá jídelní židle K247 s eko kůží
Pokud vaše srdce bije pro severský design, je tato židle tím pravým pro vás. Vpusťte s radostí severský vítr do vaší kuchyně či jídelny a užívejte si tento svěží design naplno. Díky neotřelému provedení, se totiž tato židle stane originální vzpruhou vašeho prostoru. Navíc kombinace moderního vzhledu s kvalitou a nadčasovým provedením, kterou židle disponuje, je vždy vítána.
Židle má vytvořené velice specifické podnoží, které se táhne nahoru, kde se mění v područky, které poskytují příjemnou oporu pro předloktí. Celá tato nosná konstrukce je vyrobena z oceli, která je opatřena speciálním nátěrem v odstínu medového dubu, tak aby co nejvíce imitovala masivní dřevo, ale přesto si ponechala odolnost a pevnost oceli. Opěrák a sedák židle jsou poté čalouněny kvalitní eko kůží v bílé barvě. Bílý odstín eko kůže a ocel v odstínu medového dubu, pak vytváří doplňující se pár, který vytváří designově nápaditý kousek.

podnoží z malované oceli v odstínu medového dubu
čalounění z eko kůže v bílém odstínu
moderní skandinávský design
prostorný opěrák a sedák
praktické područky

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Hloubka 57 cm
Výška 51 cm
Šířka 57 cm
Materiál Eko kůže, Kov
Nosnost 120 kg
Materiál podnože Kovová
Materiál opěradla Eko kůže
Materiál sedáku Eko kůže
Opěrka rukou Ano