Halmar Halmar Čtvercová jídelní sestava stolu se 2 židlemi KABIR

1890.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 75 cm, Šířka 70 cm, Hloubka 70 cm, Materiál Kov, MDF deska, Povrchová úprava Lamino, , , , ,

Halmar Halmar Čtvercová jídelní sestava stolu se 2 židlemi KABIR

Krásná jídelní sestava i do těch nejmenších prostorů!

Čtvercová jídelní sestava se 2 židlemi KABIR
Máte kuchyň menších rozměrů, ale přesto v ní chcete vytvořit prostor, kde si budete moci dát romantickou večeři s vaším protějšek, nebo kde budete moci posedět u kávy a poklábosit s kamarádkou? Tak přesně pro Vás je vytvořena tato praktická sestava Kabir. Tato sestava navíc nezůstane bez povšimnutí, díky svému inovativnímu designu se stane dokonce ozdobou vaší kuchyně.
Moderní spojení dřevěného materiálu s pevnou ocelí, totiž vytváří velice oblíbenou kombinaci dnešní doby. Šikmé ocelové příčky, kterými je doplněn stůl i židle, poté celé sestavě dodávají nádech industriálnosti a vytváří neočekávaný, avšak velice příjemný design.
Deska stolu, sedák a opěrák židle jsou vyrobeny z dřevěného materiálu, specificky z MDF materiálu. Tento materiál se velmi často používá k výrobě stolových desek a sedáků židlí, a to z důvodu, velké pevnosti, vysoké nosnosti a skvělé udržitelnosti. Díky své povrchové úpravě v podobě lamina v odstínu dub san remo, také velice dobře napodobuje masivní dřevo.
Spojení MDF v odstínu dub san remo s černou ocelí pak vytváří kontrastní, avšak velice harmonickou sestavu stolu a dvou židlí o rozměru 40 x 50 x 82 cm (š x h x v), za velmi nízkou cenu.

MDF deska s vrstvou lamina
odstín San Remo
ocel v černém provedení
2 židle s rozměrem 40 x 50 x 82 cm

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 75 cm
Šířka 70 cm
Hloubka 70 cm
Materiál Kov, MDF deska
Povrchová úprava Lamino