Halmar Halmar Bílá jídelní židle K201 s masivními bukovými nohami

890.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 48 cm, Hloubka 57 cm, Výška 80 cm, Materiál Eko kůže, Masivní dřevo, Plast, Nosnost 100 kg, Materiál podnože Dřevěná, Materiál opěradla Plast, Materiál sedáku Eko kůže, Opěrka rukou Ne,

Halmar Halmar Bílá jídelní židle K201 s masivními bukovými nohami

Moderní designová židle K201 s nádechem skandinávského stylu 

Bílá jídelní židle K201
Hledáte jednoduchou, poměrně klasickou židli, která nebude extravagantním kouskem, ale přesto zaujme svými detaily? Tak to potom tedy jistě hledáte jídelní židli K201. K výrobě této židle bylo použito hned několik velice spolehlivých materiálů. Díky pečlivému zpracování a novodobému designu, přináší neotřelý vzhled, který zaujme především příznivce skandinávského designu. Snoubení eko kůže a masivního materiálu, je typickým prvkem tohoto designu, který je v dnešní době velice oblíbeným.
Židle má jednoduché, designové podnoží z masivního bukového dřeva. U tohoto dřeva je zachován jeho surový vzhled, tak aby bylo co nejvíce zachováno jeho přírodní kouzlo. Hlavní, sedací část židle je poté vyrobena z kvalitního ohebného plastu. Aby bylo sezení maximálně pohodlné, tak je tato židle opatřena také sedákem, který je navíc polstrovaný oblíbenou eko kůží. Pro lehký a svěží design je použita eko kůže v bílé barvě. Velkou výhodou použitých materiálů, je jejich snadná údržba, která spočívá v jednoduchém setření.

podnoží z masivního bukové dřeva
čalounění z eko kůže v bílém odstínu
moderní a nadčasový design
prostorné a pohodlné sezení

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 48 cm
Hloubka 57 cm
Výška 80 cm
Materiál Eko kůže, Masivní dřevo, Plast
Nosnost 100 kg
Materiál podnože Dřevěná
Materiál opěradla Plast
Materiál sedáku Eko kůže
Opěrka rukou Ne