Halmar Halmar Bílá jídelní sestava stolu se 2 židlemi LANCE

2090.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 82 cm, Hloubka 50 cm, Povrchová úprava Lamino, Výška 75 cm, Materiál Kov, MDF deska, Typ setu 2+1, , , ,

Halmar Halmar Bílá jídelní sestava stolu se 2 židlemi LANCE

Minimalistická, a především praktická jídelní sestava!

Bílá jídelní sestava stolu se 2 židlemi LANCE
Jídelní stůl vytváří v každé domácnosti velmi příjemné místo, která dodává domovu jeho teplo. Každá domácnost potřebuje takový prostor, ve kterém se budete moci setkávat u jídla či u sklenky vína. I přes menší prostory vaši domácnosti, je proto důležité mít jídelní stůl. Rádi bychom vám proto doporučili tuto menší, ale velice praktickou sestavu, která splní všechny zmíněné atributy a vytvoří ve vaši domácnosti bezpečný prostor pro setkávání.
Sestava je velice praktická, jelikož se skládá ze stolu a dvou židlí o rozměru 39 x 42 x 80 cm. Praktičnost sestavy však tímto nekončí. Sestava je praktická díky celému svému provedení, které je inovováno o rafinované prvky, jako je například odkládací police pod hlavní deskou stolu.
Tato hlavní deska stolu je vyrobena z MDF. MDF je velice oblíbené svou nízkou cenou, vysokou kvalitou a možností používání i po dobu několika let. Tato deska z MDF je také opatřena vrstvou lamina bílé barvy. Ze stejného materiálu jsou poté vyrobeny také sedáky a opěráky židlí.
Dalším materiálem, který je použit k výrobě, je poté masivní pevná ocel. Tato ocel je na svém povrchu upravena speciální vrstvou. Světlý odstín oceli a světlá barva lamina vytváří dohromady harmonický pár, který osvěží váš prostor.

MDF deska s vrstvou lamina
bílý odstín
ocel
2 židle s rozměrem 39 x 42 x 80 cm (šířka x hloubka x délka)

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 82 cm
Hloubka 50 cm
Povrchová úprava Lamino
Výška 75 cm
Materiál Kov, MDF deska
Typ setu 2+1