Greengel bio-ex, taštičková matrace, 21cm

7710 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace pružinová, taštičk., Počet zón 7, Délka záruky 4 roky, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace střední, Tuhost matrace střední až tvrdší, Nosnost ( na osobu ) 135 kg, Slovenský výrobek ano

Greengel bio-ex, taštičková matrace, 21cm

S matrací Greengel bio-ex budou spokojeni zákazníci, kteří mají v oblibě pružinové matrace se střední tuhostí. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek.

Složení matrace Greengel bio-ex

Jádro matrace Greengel bio-ex je složeno z 350 taštičkových pružin, samostatně uložených v netkané textilii.

Vrchní zelená/šedá vrstva je tvořena kombinaci elastické pěny Nightfly (šedá) a chladivé pěny Greenge (zelená). Pěna Greengel disponuje velkými buňkami, díky kterým je zajištěné dokonalé kopírování těla a proudění vzduchu. Tyto pěny tvoří měkčí stranu matrace.

Tužší strana – červená vrstva je tvořena antibakteriální pěnou Sanitized. Použitím této pěny je matrace chráněna proti plísněmi a nepříjemnému zápachu. Zaručuje delší životnost matrace a je vhodná pro alergiky.

Kvalitní potah je důležitý

Na matraci Greengel bio-ex naleznete potah ALGUA. Potah ALGUA obsahuje mikrokapsle obsahující výtažek z mořských řas Spirulina. Tyto kapsle v průběhu spánku postupně uvolňují vitamíny, minerální látky, železo, betakaroten, antioxidanty a proteiny, které mají příznivý vliv na lidskou pokožku.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Jaké zvolit rošty?

Matraci Greengel bio-ex je vhodné položit na deskový rošt nebo na hustý pevný laťový rošt. Nebude tak docházet k nechtěné deformaci taštičkových pružin a matrace si dlouho zachová své komfortní vlastnosti.

Na matraci Greengel bio-ex si můžete zvolit měkčí nebo tvrdší stranu. Matrace je rozdělena do 7-ti zón tuhosti. Nosnost do135 kg. Výška matrace 21 cm.

Komu bude matrace vyhovovat?

Matrace Greengel bio-ex je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na středně tuhou matraci.

Luxusní taštičková matrace Greengel bio-ex poskytuje ideální podporu hlavy, ramen, trupu, boku a nohou, tím zabezpečuje ideální oporu páteře. Zajistí vám potřebnou oporu, ale i příjemnou měkkost.

Matraci s taštičkovými pružinami můžete objednávat v rozměrech 80×200, 90×200, 160×200 a 180×200 cm.

Technické údaje:

Výška matrace: 21 cm
Nosnost: 135 kg
Celková tuhost: středně tuhá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace pružinová, taštičk.
Počet zón 7
Délka záruky 4 roky
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace střední
Tuhost matrace střední až tvrdší
Nosnost ( na osobu ) 135 kg
Slovenský výrobek ano