Global Income s.c. Global Income s.c. Kancelářská židle Praga

2990.00 Kč

Výrobce Global Income s.c., Distribuce CZ, Výška 118-128 cm, Šířka 64 cm, Materiál Síťovina, Ocel, Membránová látka, Barva černá, Nosnost 120 kg, Výška sedu 45-50 cm, Šířka sedáku 45 cm, Hloubka sedáku 46 cm, Výška nastavení pístu 5 cm, Nastavení výšky sedu ano

Global Income s.c. Global Income s.c. Kancelářská židle Praga

Kancelářská židle Praga, černá
Zlepšete si své pracovní dny s kancelářským sezením na židli Praga a dopřejte si luxus, který si zasloužíte. Uvolněte se při dlouhodobém sezení díky ergonomickému opěradlu, pohodlnému sedáku, nastavitelné opěrce hlavy, područkám a prvotřídnímu čalounění. A co víc, využijte všestranných možností nastavení díky mechanismu a plynovému pístu, aby se kancelářská židle Praga co nejlépe přizpůsobila vašim potřebám.
Pro čalounění židle Praga bylo použito několik vynikajících a spolehlivých materiálů. Opěrka židle je potažena síťovinou, která je maximálně prodyšná a zajistí výbornou ventilaci a hygienu v kontaktových oblastech. Sedák a opěrka hlavy jsou potaženy membránovou látkou, která se využívá pro svou pevnost, odolnost a prodyšnost.
Židle je vybavena jednoduše nastavitelným mechanismem pro houpání, který umožňuje pohyblivé sezení. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení tuhosti opěradla a zablokování opěradla v jedné pevné poloze. Samozřejmě nechybí ani oblíbená funkce houpání, která vám umožní lehké houpání a protažení zad – obojí přispívá k lepší koncentraci při dlouhém sezení. Houpací mechanismus také zajišťuje, že sedák a opěradlo jsou propojeny a udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů) i během pohybu židle, což udržuje páteř ve stabilní poloze.
Mechanismus je doplněn plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky židle Praga v rozsahu až 5 cm. Pevnou a stabilní základnu židle, která vydrží až 120 kg, zajistí ocelový chromovaný podstavec se pěti rameny. Ty jsou osazeny pěti pogumovanými kolečky. Pogumovaná kolečka jsou měkká a

Výrobce Global Income s.c.
Výrobce Global Income s.c.
Distribuce CZ
Výška 118-128 cm
Šířka 64 cm
Materiál Síťovina, Ocel, Membránová látka
Barva černá
Nosnost 120 kg
Výška sedu 45-50 cm
Šířka sedáku 45 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Výška nastavení pístu 5 cm
Nastavení výšky sedu ano