Global Income s.c. Global Income s.c. Kancelářská židle Praga, šedá/černá

2990.00 Kč

Výrobce Global Income s.c., Distribuce CZ, Výška 118-128 cm, Šířka 64 cm, Materiál Síťovina, Ocel, Membránová látka, Barva černá, šedá, Nosnost 120 kg, Výška sedu 45-50 cm, Šířka sedáku 45 cm, Hloubka sedáku 46 cm, Výška nastavení pístu 5 cm, Nastavení výšky sedu ano

Global Income s.c. Global Income s.c. Kancelářská židle Praga, šedá/černá

Kancelářská židle Praga, šedá/černá
Zlepšete si své pracovní dny s kancelářským sezením na židli Praga a dopřejte si luxus, který si zasloužíte. Uvolněte se při dlouhodobém sezení díky ergonomickému opěradlu, pohodlnému sedáku, nastavitelné opěrce hlavy, područkám a prvotřídnímu čalounění. A co víc, využijte všestranných možností nastavení díky mechanismu a plynovému pístu, aby se kancelářská židle Praga co nejlépe přizpůsobila vašim potřebám.
Pro čalounění židle Praga bylo použito několik vynikajících a spolehlivých materiálů. Opěrka židle je potažena síťovinou, která je maximálně prodyšná a zajistí výbornou ventilaci a hygienu v kontaktových oblastech. Sedák a opěrka hlavy jsou potaženy membránovou látkou, která se využívá pro svou pevnost, odolnost a prodyšnost.
Židle je vybavena jednoduše nastavitelným mechanismem pro houpání, který umožňuje pohyblivé sezení. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení tuhosti opěradla a zablokování opěradla v jedné pevné poloze. Samozřejmě nechybí ani oblíbená funkce houpání, která vám umožní lehké houpání a protažení zad – obojí přispívá k lepší koncentraci při dlouhém sezení. Houpací mechanismus také zajišťuje, že sedák a opěradlo jsou propojeny a udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů) i během pohybu židle, což udržuje páteř ve stabilní poloze.
Mechanismus je doplněn plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky židle Praga v rozsahu až 5 cm. Pevnou a stabilní základnu židle, která vydrží až 120 kg, zajistí ocelový chromovaný podstavec se pěti rameny. Ty jsou osazeny pěti pogumovanými kolečky. Pogumovaná kolečka jsou měk

Výrobce Global Income s.c.
Výrobce Global Income s.c.
Distribuce CZ
Výška 118-128 cm
Šířka 64 cm
Materiál Síťovina, Ocel, Membránová látka
Barva černá, šedá
Nosnost 120 kg
Výška sedu 45-50 cm
Šířka sedáku 45 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Výška nastavení pístu 5 cm
Nastavení výšky sedu ano