Drewmax Drewmax Patrová postel LK136 80 x

7990.00 Kč

Výrobce Drewmax, Distribuce CZ, Šířka 89 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor Bez úložného prostoru, Délka 209 cm, Požadované vlastnosti Palandy, Vnitřní šířka postele 80 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Určení Univerzální, Prostor pro šuplík 20 cm, Výška předního čela (nohy) 165 cm

Drewmax Drewmax Patrová postel LK136 80 x

Patrová dvojpostel z borovicového masivu 80 x 200 cm.
Praktický kousek, kvalitně zpracovaný od lety prověřeného výrobce DREWMAX.

Patrová dvojpostel LK136
Patrová dvojpostel LK136 je dokonalým řešením nedostatku prostoru v dětském pokoji. Na dvou nad sebou umístěných postelích se obě děti nejen pohodlně vyspí, ale mají také zajištěnu jistou míru soukromí.
Obě lůžka postele LK136 nabízí standardní prostor 80 x 200 cm, bohatě dostačující i pro starší děti. Konstrukce postele je vyrobena z masivního borového dřeva, opatřeného dodatečnými výztuhami pro maximální pevnost. Bezpečnost dále zvyšuje dvojité zábradlí, bránící skutálení dítěte z horní postele.
Přístup k hornímu lůžku je zajištěn žebříkem s pohodlnými širokými nášlapy. Robustní design postele je inspirován minimalistickým smýšlením, elegantní hladké linie tak neruší žádné zbytečné ozdoby. Stejně jako u zbytku kolekce výrobce Drewmax, i dřevo patrové postele LK136 je ponecháno v přirozeném vzhledu borovice. Dřevo je bez moření, můžete si však objednat moření v odstínu olše, dubu, grey nebo ořechu. Doporučujeme k posteli zakoupit rošt a matraci z naší nabídky v rozměru 80 x 200 cm. Postel je dodána v demontu s návodem. Na přání zajistíme montáž i výnos.

Výrobce Drewmax
Výrobce Drewmax
Distribuce CZ
Šířka 89 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor Bez úložného prostoru
Délka 209 cm
Požadované vlastnosti Palandy
Vnitřní šířka postele 80 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Určení Univerzální
Prostor pro šuplík 20 cm
Výška předního čela (nohy) 165 cm