Drewmax Drewmax Patrová postel LK135 90 x

10490.00 Kč

Výrobce Drewmax, Distribuce CZ, Šířka 103 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor Bez úložného prostoru, Délka 210 cm, Požadované vlastnosti Palandy, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Určení Univerzální, Výška předního čela (nohy) 188 cm, Výška zadního čela (hlava) 188 cm

Drewmax Drewmax Patrová postel LK135 90 x

Patrová postel z borovicového masivu 90 x 200 cm.
Prvek, který vyřeší každou nesnáz v malém pokoji.

Patrová postel LK135
Patrová postel LK135 s klasickými „jednolůžkovými“ rozměry 90 x 200 cm nabízí ideální řešení pro ty z Vás, jejichž byt právě nepřekypuje prostorem. Zatímco v horní části se nachází komfortní postel, prostor dole může velmi dobře posloužit pro umístění skříní, hracího či pracovního koutu, nebo dalšího lůžka.
Robustní konstrukce z masivního borového dřeva a trojice dodatečných výztuh zajišťuje posteli LK135 absolutní stabilitu a vysokou odolnost. O bezpečí spícího dítěte se pak postará dvojité zábradlí. Žebřík k hornímu lůžku je opatřen širokými nášlapy, které jsou nejen pohodlné, ale také zabraňují sklouznutí nohy.
Po stránce designové se postel řadí mezi moderní nábytek s minimem ozdob. Borovému dřevu je ponechán přirozený odstín a jemná kresba, vhled je podřízen funkci a praktičnosti. Dřevo je bez moření, můžete si však objednat i moření olše, dub, grey nebo ořech. Díky tomu je možné patrovou postel LK135 snadno sladit s dalším zbožím z kolekce Drewmax, ale i s jiným moderním minimalistickým nábytkem. Doporučujeme k posteli zakoupit rošt a matraci z naší nabídky v rozměru 90 x 200 cm. Postel je dodána v demontu s návodem. Na přání zajistíme montáž i výnos.

Výrobce Drewmax
Výrobce Drewmax
Distribuce CZ
Šířka 103 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor Bez úložného prostoru
Délka 210 cm
Požadované vlastnosti Palandy
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Určení Univerzální
Výška předního čela (nohy) 188 cm
Výška zadního čela (hlava) 188 cm