Drewmax Drewmax Borovicová postel LK124 90 x

4390.00 Kč

Výrobce Drewmax, Distribuce CZ, Šířka 88 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Délka 204 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Prostor pro šuplík 22.5 cm, Výška předního čela (nohy) 41 cm, Výška zadního čela (hlava) 71 cm

Drewmax Drewmax Borovicová postel LK124 90 x

Postel jednolůžková z borovicového dřeva 90 x 200 cm.
Lůžko, které splní všechny Vaše požadavky!

Postel LK124
Kombinace elegantní křivky a přímých linií dává posteli LK124 nevšední vzezření, kterým vyniká v naší nabídce minimalistického funkčního nábytku. Z té si bere to nejlepší: špičkové zpracování s důrazem na propracované detaily, velmi praktický a přitažlivě jednoduchý vzhled, i masivní konstrukci.
Ozvláštnění pak přináší právě zajímavě tvarované čelo v hlavách postele.To 90 cm široké jednolůžko LK124 opticky zeštíhluje a dodává mu ladnější vzezření. Na jemném a kultivovaném vzhledu se podepisují i zaoblené uhlazené hrany. Přitom se však stále jedná o velmi praktickou a jednoduchou postel, kterou docení i milovníci minimalistického stylu.
Krásu velkým plochám dřevěného rámu dodává masivní borové dřevo, z nějž je postel LK124 vyrobena. To je ponecháno v přírodním světlém odstínu s dobře patrnými letokruhy, suky a další přirozenou kresbou. Základní borovicové dřevo je tedy bez moření, můžete si však objednat moření olše, dub, grey nebo ořech. Doporučujeme k posteli zakoupit rošt a matraci z naší nabídky v rozměru 90 x 200 cm. Postel je dodána v demontu s návodem. Na přání zajistíme montáž i výnos.

Výrobce Drewmax
Výrobce Drewmax
Distribuce CZ
Šířka 88 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Délka 204 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Prostor pro šuplík 22.5 cm
Výška předního čela (nohy) 41 cm
Výška zadního čela (hlava) 71 cm