Dřevěná postel Barča, 120×200, masiv borovice

7490 Kč

Výběr povrchové úpravy Borovice – přírodní lak, Výběr povrchové úpravy Borovice – ořech, Výběr povrchové úpravy Borovice – olše, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv borovice, Rozměr 120×200 cm, Barva – odstín přírodní lak, Barva – odstín olše, Barva – odstín světlé odstíny, Barva – odstín tmavé odstíny, Barva – odstín ořech / tabák

Dřevěná postel Barča, 120×200, masiv borovice

Dřevěná postel z masivu Barča je oblíbeným nábytkem v oddělení postele z masivu. Je vyrobena z masivního dřeva borovice a na první pohled zaujme svým hezkým jednoduchým tvarem.

Postel se vyrábí v provedení ložné plochy 120×200 cm. Poměr cena vs. užitná hodnota je zde velmi příjemný a proto můžeme jednolůžko z masivu borovice Barča zcela jistě doporučit.

Vzhled a design – zaujme na první pohled

Rám dřevěné postele Barča je vyroben z borovicového dřeva, které se vyznačuje krásnou kresbou. Světlá barva borovice je doplňována načervenalou texturou jednotlivých letokruhů.

Celkový vzhled této jednolůžkové postele je vskutku povedený. Hlavové čelo postele je v elegantním designu se třemi čtvercovými průřezy. Rám čela u nohou obsahuje jednoduchý podélný průřez. Všechny hrany jsou hezky a precizně zpracovány a jsou velmi příjemné na dotek. Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký.

Pevnost, odolnost a další vlastnosti

Tloušťka použitého dřeva je zde 2,5 cm, postel tedy bezproblému unese až 130 kg vážící osobu. Rohový spoj bočnice a čela je řešen pevně – pomocí dvou hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Postel z masivu Barča je po smontování dostatečně bytelná, nijak se nevikle a je připravena plnit běžnou fukci každodenního zdravého spánku.

Čelo u hlavy má výšku 89 cm, takže si o něj můžete bezproblému opřít polštář. Výška čela u nohou a bočnice je 44 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysokou matraci, bude výsledná výška ložné plochy ca 58 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel. Hloubka zapuštění nosné lišty pro rošt je 11 cm.

Rošt a matrace

Rošt, matrace, noční stolky a dekorace nejsou zahrnuty v ceně postele. K posteli doporučujeme vybrat pevný lamelový rošt nebo laťový rošt. ( je potřeba 1ks o rozměru 120×200 ). Matraci můžete rovněž vybrat z naší nabídky – například pomocí průvodce výběrem matrace

Rychlá a jednoduchá montáž

Celý výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela a bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celá montáž zabere cca půl hodiny práce. Při montáži je potřeba pouze běžný křížový šroubovák, imbus klíč a popř. kladívko na zatloukání kolíků. Žádné další speciální nářadí není nutné. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

délka: 205 cm
šířka: 128 cm
výška čela u hlavy: 89 cm
výška čela u nohou: 45 cm
výška k bočnici: 44 cm
nosnost:130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce GR design
Výběr povrchové úpravy Borovice – přírodní lak
Výběr povrchové úpravy Borovice – ořech
Výběr povrchové úpravy Borovice – olše
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv borovice
Rozměr 120×200 cm
Barva – odstín přírodní lak
Barva – odstín olše
Barva – odstín světlé odstíny
Barva – odstín tmavé odstíny
Barva – odstín ořech / tabák