Dřevěná manželská postel VAREZZA 5, masiv buk – lak bílá

26400 Kč

Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Značka / řada ložnice KC design, Barva – odstín bílá, Barva – odstín světlé odstíny, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl moderní, Styl klasické

Dřevěná manželská postel VAREZZA 5, masiv buk – lak bílá

Dřevěná postel VAREZZA 5

Dřevěná postel – dvoulůžko VAREZZA 5 konstrukce této krásné bílé postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný, síla masivu je 3 cm (čela, bočnice). Postel vyniká špičkovým provedením a propracovaným designem.

Kvalitní ekologická povrchová úprava

Postel je vyrobena z masivu buku v průběžném provedení. Povrchová úprava je provedena pomocí přírodního laku v moderním a žádaném sytě bílém odstínu. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Varezza – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Tato postel z masivu je vyráběna se zvýšenou lehací plochou, která zaručuje snadné vstávání a ulehání na postel. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm.

Postel navíc obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možno libovolně nastavit, dle umístění kování na bočnici a výšku použité matrace.

Postel je dodávána bez matrací a roštů – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele můžete vložit dvě matrace buď o rozměrech 80×200 nebo 90×200 nebo jednu celou. Postel je určená k umístění roštů v rámu.

Technické údaje:

délka: 206 cm
šířka: 181/201 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce KOLACIA Design
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Značka / řada ložnice KC design
Barva – odstín bílá
Barva – odstín světlé odstíny
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl moderní
Styl klasické