Chomik Chomik Zahradní sestava stolu a 8 židlí Firro, šedá

15590.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Materiál Ratan, Rozměr stolu 196/98/73 cm, Typ setu 8+1, Skládací Ne, Polohovací Ne, Druh setu Ratanový, Rozměr – židle 60/59/82,5 cm, , ,

Chomik Chomik Zahradní sestava stolu a 8 židlí Firro, šedá

Zahradní sestava stolu a 8 židlí Firro, šedá
Zahradní sestava Firro je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit pohodlné a stylové posezení na své zahradě. Tato sestava obsahuje stůl a 8 židlí, které společně tvoří kompletní a elegantní zahradní nábytek.
Sestava je ve stříbrné barvě a má sedé polstrování, které dodává prostoru moderní a sofistikovaný vzhled. Jak stůl, tak židle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a zajišťují dlouhou životnost nábytku.
Stůl je prostorný a poskytuje dostatek místa pro pohodlné posezení a servírování jídel a nápojů. Židle jsou ergonomicky tvarované a polstrování zajišťuje pohodlné a příjemné sezení.
Tato zahradní sestava je ideální pro rodinná posezení, grilování s přáteli nebo relaxaci na terase. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu provedení přidává zahradě elegantní a přívětivou atmosféru.
Seznamte se se zahradní sestavou Firro, která nabízí prostorný stůl a 8 pohodlných židlí. Tento set kombinuje eleganci, pohodlí a funkčnost, a bude skvělým doplňkem vaší zahrady.
Firro tedy nabízí:

pevnou konstrukci
odolné materiály
nestárnoucí design
moderní prvky
pohodlí

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Materiál Ratan
Rozměr stolu 196/98/73 cm
Typ setu 8+1
Skládací Ne
Polohovací Ne
Druh setu Ratanový
Rozměr – židle 60/59/82,5 cm