Chomik Chomik Zahradní sestava se slunečníkem Piere, hranatý stůl + 6 židlí, šedá

7850.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Materiál Sklo, Kov, Látka, Síťovina, Rozměr stolu 130/80/70 cm, Typ setu 6+1, Skládací Ano, Polohovací Ne, Druh setu Kovový, Rozměr – židle 54/64/91 cm, Vybavení S otvorem na slunečník, Se slunečníkem, ,

Chomik Chomik Zahradní sestava se slunečníkem Piere, hranatý stůl + 6 židlí, šedá

Zahradní sestava se slunečníkem Piere, hranatý stůl + 6 židlí, černá
Představujeme vám úžasnou zahradní sestavu se slunečníkem Piere. Tento elegantní set obsahuje hranatý stůl, šest židlí a praktický slunečník. Všechny prvky jsou navrženy v jednotném stylu, aby se skvěle doplňovaly a tvořily harmonický celek.
Šedá barva dodává sestavě sofistikovaný a moderní vzhled, který se hodí do každého zahradního prostoru. Materiály použité pro výrobu jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a zajišťují dlouhou životnost nábytku.
Pohodlné křesla a prostorný stůl poskytují dostatek místa pro posezení a pohodlné stolování. Slunečník pak chrání před přílišným slunečním zářením a poskytuje stín v horkých letních dnech.
Tato zahradní sestava je skvělou volbou pro relaxaci a trávení času venku s rodinou a přáteli. Vytvořte si útulný a stylový venkovní prostor s tímto kompletním setem zahradního nábytku Piere se slunečníkem.

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Materiál Sklo, Kov, Látka, Síťovina
Rozměr stolu 130/80/70 cm
Typ setu 6+1
Skládací Ano
Polohovací Ne
Druh setu Kovový
Rozměr – židle 54/64/91 cm
Vybavení S otvorem na slunečník, Se slunečníkem