Chomik Chomik Zahradní sedací souprava Zummo, dvojkřeslo + 2 křesla + stolek, antracitová

6990.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Materiál Látka, Plast, Rozměr stolu (š.h.v.) 70/50,5/38 cm, Rozměr lavice (š.h.v.) 120/65,6/76 cm, Rozměr křesla (š.h.v.) 68/65,6/76 cm, , , , , ,

Chomik Chomik Zahradní sedací souprava Zummo, dvojkřeslo + 2 křesla + stolek, antracitová

Zahradní sedací souprava Zummo, dvojkřeslo + 2 křesla + stolek, antracitová
Zahradní sedací souprava Zummo kombinuje pevnou konstrukci a odolnost s originálním a moderním designem. Tato souprava Zummo nabízí inteligentní uspořádání pro sezení a dostatek prostoru pro uskladnění občerstvení. Skládá se z prostorného dvojkřesla, dvou samostatných křesel a praktického konferenčního stolku.
Celá souprava je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu, který přináší několik výhod. Nejvýznamnější z nich je schopnost odolávat vodě, což zajišťuje, že souprava zůstane nepoškozená i v deštivých dnech. Polypropylen je také pevný, pružný a odolný vůči různým povětrnostním podmínkám, včetně UV záření, což zajišťuje, že si udrží svou barvu a vypadá jako nový i po dlouhodobém používání. Antracitový plastový materiál s proplétáním doplňují velké podsedáky, které jsou čalouněné odolnou a kvalitní látkou. Světle šedá barva čalounění pak kontrastuje s antracitovým ratanem, vytvářející neutrální kombinaci, která je příjemná pro oko.
Vyhledávaná klíčová slova: zahradní sedací souprava, Zummo, antracitová, světle šedá, pevná konstrukce, odolný materiál, moderní design, prostorné sezení, praktický konferenční stůl, voděodolný, UV odolný, čalouněné podsedáky.
Zummo tedy nabízí:

stabilní konstrukci
odolné materiály
měkké sedáky
moderní design

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Materiál Látka, Plast
Rozměr stolu (š.h.v.) 70/50,5/38 cm
Rozměr lavice (š.h.v.) 120/65,6/76 cm
Rozměr křesla (š.h.v.) 68/65,6/76 cm