Chomik Chomik Zahradní polykarbonátový skleník 310x190x

12990.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Výška 195 cm, Šířka 190 cm, Materiál Plast, Hliník, Ocel, Délka 310 cm, , , , , ,

Chomik Chomik Zahradní polykarbonátový skleník 310x190x

Zahradní polykarbonátový skleník 310x190x195 cm
Zahradní polykarbonátový skleník o rozměrech 310x190x195 cm je skvělým řešením pro váš zahradní ráj. S tímto prostorným skleníkem budete mít dostatek místa pro pěstování široké škály rostlin a vytvoření ideálního prostředí pro jejich zdravý růst.
Skleník je vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátového materiálu, který poskytuje vynikající odolnost vůči UV záření a zajišťuje optimální propustnost světla. Tento materiál chrání vaše rostliny před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň umožňuje dostatečný přísun sluneční energie pro jejich optimální růst.
Díky rozměrům 310x190x195 cm je skleník dostatečně prostorný pro umístění velkého množství rostlin. Můžete zde pěstovat květiny, zeleninu, bylinky nebo exotické plodiny, které by jinak neměly dostatek tepla a světla v našem klimatu. Skleník je navržen tak, aby poskytoval efektivní využití prostoru a snadný přístup ke každé rostlině.
Tento skleník je vybaven také inteligentním odvětrávacím systémem, který udržuje optimální teplotu a vlhkost uvnitř. To zajišťuje, že vaše rostliny budou růst ve zdravém prostředí bez rizika přehřátí nebo nadměrného zavlhčení. Montáž skleníku je jednoduchá a s přiloženým návodem ji zvládnete snadno sami.
Užijte si přírodní krásu ve vaší vlastní zahradě s tímto kvalitním zahradním polykarbonátovým skleníkem. Poskytne vašim rostlinám optimální podmínky pro růst a vám radost z úspěšného zahradničení.
Skleník tedy nabízí:

polykarbonátovou konstrukci
ocelovou základnu
posuvné dveře
výklopná střední okna

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Výška 195 cm
Šířka 190 cm
Materiál Plast, Hliník, Ocel
Délka 310 cm