Chomik Chomik Zahradní lavice Siwa

1790.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Výška 87 cm, Hloubka 56 cm, Materiál Masivní dřevo, Plast, Ocel, Barva černá, Délka 120 cm, Nosnost 150 kg, , , ,

Chomik Chomik Zahradní lavice Siwa

Zahradní lavice Siwa
Zahradní lavice Siwa je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Masivní bočnice z dekorativní oceli slouží nejen jako opěrky, ale přidávají i estetický prvek. Jsou černě lakované, což vytváří kontrast s ostatními prvky lavice.
Opěrák lavice je vyplněn plastovou výplní s detailně propracovanými zdobenými ornamenty. Tato výplň krásně ladí s bočnicemi a přidává do lavice dekorativní aspekt. Černá barva plastu opěráku dále umocňuje kontrastní vzhled.
Samotné sedadlo lavice je vyrobeno z impregnovaného a lakovaného dřeva. Přírodní dekor dřeva je zachován, což přidává přirozený a rustikální vzhled lavici. Světlé dřevo sedadla spolu s tmavou lesklou ocelí bočnic a černým plastem opěráku vytvářejí atraktivní a harmonický kontrast.
Zahradní lavice Siwa je tedy nejen praktickým místem k odpočinku a relaxaci v zahradě, ale také příjemně doplňuje okolní prostředí a vytváří dekorativní prvek. Své kvalitní zpracování a pevnou konstrukcí umožňuje lavici vydržet po mnoho let používání.
Siwa tedy nabízí:

kvalitní materiály
stabilní konstrukci
dekorativní prvky
romantické provedení

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Výška 87 cm
Hloubka 56 cm
Materiál Masivní dřevo, Plast, Ocel
Barva černá
Délka 120 cm
Nosnost 150 kg