Chomik Chomik Zahradní lavice Paola

1590.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Výška 73 cm, Hloubka 54 cm, Materiál Kov, Masivní dřevo, Plast, Barva černá, zelená, Délka 122 cm, Nosnost 150 kg, , , ,

Chomik Chomik Zahradní lavice Paola

Zahradní lavice Paola
Zahradní lavice Paola je vyrobena z kvalitních materiálů a dodává zahradě osobitý a kouzelný vzhled. Je vhodná nejen pro umístění na terasách, ale také u jezírek, rybníků nebo fontán, kde vytvoří vynikající dojem. Lavice Paola je nejen esteticky přitažlivá, ale také praktická a spolehlivá.
Bočnice lavice Paola jsou vyrobeny z dekorativní litiny, která přidává noblesní vzhled. Tyto bočnice harmonicky ladí s výplní opěráku, která je zdobena ornamenty ve tvaru růží. Výplň je vyrobena z pevného plastového materiálu, který je zpracován tak, aby vypadal jako dekorativní litina. Tmavě zelená litina a plastová výplň spolu vytvářejí atraktivní kombinaci.
Sedadlo lavice je vyrobeno z impregnovaného a lakovaného dřeva o tloušťce 18 mm. Přírodní dekor dřeva je zachován a dodává lavici příjemný rustikální vzhled. Světlé dřevo sedadla spolu s tmavou „stařenou“ litinou bočnic vytvářejí kontrast, který se skvěle hodí do zeleného prostředí zahrady.
Zahradní lavice Paola je tedy nejen esteticky přitažlivá, ale také spolehlivá a praktická. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které jí zajišťují dlouhou životnost. Tato lavice skvěle doplní a ozdobí vaši zahradu, přidávající jí osobitý a kouzelný vzhled.
Paola tedy nabízí:

kvalitní materiály
stabilní konstrukci
dekorativní prvky
romantické provedení

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Výška 73 cm
Hloubka 54 cm
Materiál Kov, Masivní dřevo, Plast
Barva černá, zelená
Délka 122 cm
Nosnost 150 kg