Chomik Chomik Modulární zahradní nábytek Abi 4v1, světle šedý/tmavě šedý

8590.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Materiál Látka, Ratan, Rozměr stolu (š.h.v.) 50/30/58 cm, Rozměr křesla (š.h.v.) 77,5/69/65,5 cm, Rozměr podnožky (š.h.v.) 66/60/40 cm, , , , , ,

Chomik Chomik Modulární zahradní nábytek Abi 4v1, světle šedý/tmavě šedý

Modulární zahradní nábytek Abi 4v1, světle šedý/tmavě šedý
Modulární zahradní nábytek Abi 4v1 ve světle šedé a tmavě šedé barvě je ideálním řešením pro relaxaci a pohodlí ve vaší zahradě nebo na terase. Tato sada zahradního nábytku vám umožňuje vytvořit různé uspořádání a přizpůsobit jej vašim potřebám a prostoru.
Sada Abi 4v1 obsahuje pohovky, stolky a taburety, které můžete kombinovat a skládat podle svého gusta. Díky modulárnímu designu máte možnost vytvořit pohodlný venkovní posezení pro rodinné setkání, relaxaci s přáteli nebo prostor pro sluneční opalování.
Zahradní nábytek Abi je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a zajišťují dlouhou životnost. Sedací pohovky jsou vybaveny odnímatelnými a snadno udržovatelnými polštáři pro maximální pohodlí. Nábytek je také snadno přenositelný, což vám umožňuje jej snadno přizpůsobit změně prostoru nebo potřebám.
Světle šedá a tmavě šedá barva nábytku Abi se hodí do různých exteriérů a přidává elegantní a moderní vzhled. Bezproblémově se začlení do vaší zahrady či terasy a vytvoří prostor, kde se budete cítit pohodlně a relaxovaně.
Modulární zahradní nábytek Abi 4v1 ve světle šedé a tmavě šedé barvě je skvělou investicí do vašeho venkovního prostoru. Nabízí vám nejen stylové posezení, ale také flexibilitu a možnost přizpůsobit ho vašim potřebám. Užijte si zábavu, relaxaci a pohodlí s touto praktickou sadou zahradního nábytku.
Abi tedy nabízí:

stabilní ratanovou konstrukci
stylové ratanové proplétání
různé varianty uspořádání
odolnost a dlouhou životnost

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Materiál Látka, Ratan
Rozměr stolu (š.h.v.) 50/30/58 cm
Rozměr křesla (š.h.v.) 77,5/69/65,5 cm
Rozměr podnožky (š.h.v.) 66/60/40 cm