Chomik Chomik Balkónová sestava Forest , hranatý

1990.00 Kč

Výrobce Chomik, Distribuce CZ, Materiál Sklo, Kov, Síťovina, Rozměr stolu 44/44/38 cm, Hloubka sedu 48 cm, Výška sedu 37 cm, Výška opěráku 37 cm, Typ setu 2+1, Skládací Ne, Polohovací Ne, Druh setu Kovový, Rozměr – židle 58,5/58/75 cm

Chomik Chomik Balkónová sestava Forest , hranatý

Balkónová sestava Forest 2v1
Balkónová sestava stolku a dvou židlí Forest nabízí dokonalé spojení klasiky a elegance. S moderním tvarem a stylovým provedením se skvěle hodí do jakéhokoli prostoru – ať už je to balkón, terasa nebo zahrada. Tmavě šedá barva dodává celé sestavě sofistikovaný vzhled. Stůl v této sadě je vybaven tvrzeným sklem, které nejen přidává elegantní dojem, ale také zajišťuje jeho dlouhodobou odolnost. Konstrukce stolu je pevná a kvalitní, vyrobena z ocelových profilů s práškovým lakem, které jsou odolné vůči korozi a poškrábání.
Židle ze sestavy Forest jsou velmi pohodlné, sedáky a opěradla židlí jsou pevně vypleteny síťovinou s vysokou hustotou. Díky svým vlastnostem je tato síťovina trvanlivější a odolná vůči různým povětrnostním podmínkám, včetně deště, UV záření, vlhkosti a nečistot. Tato balkónová sestava je skvělou volbou, která Vám zaručuje dlouhodobé užívání. Její jednoduchý design dodává univerzálnost a hodí se na každou zahradu a terasu. Užijte si pohodlí a styl s touto moderní sestavou balkónového nábytku.

Výrobce CHOMIK
Výrobce Chomik
Distribuce CZ
Materiál Sklo, Kov, Síťovina
Rozměr stolu 44/44/38 cm
Hloubka sedu 48 cm
Výška sedu 37 cm
Výška opěráku 37 cm
Typ setu 2+1
Skládací Ne
Polohovací Ne
Druh setu Kovový
Rozměr – židle 58,5/58/75 cm