Čalouněná postel s úložným prostorem Klaudie

17950 Kč

Výběr čalounění JN-AU (ekokůže/látka), Výběr čalounění GA-GN, Výběr čalounění MB-AQ, Výběr čalounění JL-AX, Výběr čalounění GJ-AR, Výběr čalounění GC-AH, Výběr čalounění GA-DX, Výběr čalounění MF-AO, Výběr čalounění JL-JY, Výběr čalounění JO-AO (ekokůže/látka), Výběr čalounění JN-AR, Výběr čalounění BH-AE

Čalouněná postel s úložným prostorem Klaudie

Největší předností čalouněné postele Klaudie jsou polohovací rošty i 5-zónové sendvičové matrace Dione. Jistě oceníte také velký úložný prostor a širokou nabídku barevného provedení.

 

Elegantní postel Klaudie

Čalouněná postel Klaudie má krásné, elegantní hlavové čelo s dvěmi širokými pruhy. Dvoulůžková postel Klaudie s čalouněným korpusem a čelem nabízí ložnou plochu o velikosti 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.

Postel Klaudie obsahuje dvě matrace Dione, které jsou pevně začalouněné společně s lamelovými rošty. Dione jsou 5-ti zónové matrace vyrobené ze dvou vrstev PUR pěny střední tuhosti. Rošty jsou s čelním výklopem a poskytnou několik stupňů polohování hlavy. Rošt je napuštěný levandulovým olejem, který odpuzuje hmyz a roztoče. Nosnost postele 110 kg.

 

Použitý materiál a rozměry

Na korpus postele s úložným prostorem Klaudie je použito bílé lamino o tloušťce 1,8 cm. Hlavové čelo je příjemně měkce očalouněno. Výška hlavového čela činí 94 cm. Nožky jsou dřevěné, vysoké 9 cm.

Celková výška ložné plochy je 52 cm. Úložný prostor je hluboký ca 30cm.

 

Snadná montáž

Postel s úložným prostorem Klaudie je dodávána ve třech dílech. Dvě lůžka a čelo jsou balené v papíru a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Hlavové čelo postele se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. K vysoké nosnosti postele dopomáhá také středová noha, která jednak podepírá obě postele ve střední části a zároveň jsou s ní obě lůžka k sobě pevně připevněná.

 

Barevná kombinace postele Klaudie

Čalouněná postel Klaudie je navržena ve dvoubarevném provedení, kdy  potah matrací je ve stejném vzorovaném potahu jako široké pruhy na hlavovém čele. Ostatní části postele jsou v jednobarevném provedení. Na obrázku je postel Klaudie v kombinaci barev AR-GJ. Potahy můžete vybírat  z kombinace látek nebo z kombinace látky a ekokůže.

Dvoulůžková, čalouněná postel Klaudie vyhoví všem, kteří hledají elegantní postel s úložným prostorem. Její největší předností je variabilita barevného provedení i polohovácí rošt.

Budete-li mít zájem doplnit postel Klaudie o denní deku, můžete si ji doobjednat. Stačí nám tuto informaci napsat do kolonky poznámka v objednávce. Rozměry deky jsou 230 x 225 cm. Cena 3.200 Kč. Vybírat můžete z potahových látek z nabídky variant čalounění.

Hlavní technické údaje :

délka: 208 cm
šířka: 167/187 cm
výška ložné plochy: 52 cm
výška zadního čela: 94 cm
hloubka úložného prostoru: 30 cm
nosnost: 2×110 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

Výrobce PROKOND
Výběr čalounění JN-AU (ekokůže/látka)
Výběr čalounění GA-GN
Výběr čalounění MB-AQ
Výběr čalounění JL-AX
Výběr čalounění GJ-AR
Výběr čalounění GC-AH
Výběr čalounění GA-DX
Výběr čalounění MF-AO
Výběr čalounění JL-JY
Výběr čalounění JO-AO (ekokůže/látka)
Výběr čalounění JN-AR
Výběr čalounění BH-AE