Čalouněná postel s úložným prostorem Crissy, 120×200, světle hnědá

10990 Kč

Český výrobek ano, Materiál ekokůže, Rozměr 120×200 cm, Vybavení postele úložný box, Barva – odstín světlé odstíny, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl klasické, Délka záruky 2 roky, Provedení čela klasické čelo

Čalouněná postel s úložným prostorem Crissy, 120×200, světle hnědá

Velkou předností čalouněné postele Crissy je vysoká výška ložné plochy, která umožňuje pohodlné vstávání a uléhání. Další výhodou je praktický, hluboký úložný prostor. Tato čalouněná postel má vysoké hlavové čelo, o které si můžete pohodlně opřít polštář při čtení své oblíbené knihy. Jednolůžková postel Crissy s čalouněným korpusem a čely nabízí ložnou plochu o velikosti 120 x 200 cm. V nabídce naleznete také další varianty postele Crissy.

Provedení postele Crissy

Čalouněná postel Crissy má prošívané hlavové čelo se zdobnými vtahovými knoflíky. Zadní část čela není očalouněná, postel je určena ke zdi nikoliv do prostoru. Vyrobená je v moderním a žádaném potahu světle hnědá ekokůže PL.

Zvýšená postel Crissy má lamelový rošt s čelním výklopem a několika stupni polohování hlavy. Nosnost je 120 kg.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Použitý materiál a rozměry

Na výrobu korpusu zvýšené postele Crissy je použito lamino o tloušťce 1,8 cm. Hlavové čelo je příjemně měkce očalouněno. Výška čela činí 111 cm. Nožky jsou stříbrné vysoké 9 cm.

Výška rámu postele je 46 cm, hloubka zapuštění matrace 6,5 cm. Úložný prostor je hluboký ca 23cm.

Vnitřní rozměr postele je š.122,5 x d.202 cm z toho důvodu, aby matrace při zvedání a polohování roštu nedřela o potah postele.

Snadná montáž

Čalouněná postel Crissy je dodávána ve dvou dílech. Lůžko a čelo jsou balené v papíru a igelitovém obalu. Matrace je balená v igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Hlavové čelo postele se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují.

Proč zvolit čalouněnou postel Crissy?

Zvýšená postel Crissy 120×200 cm je navržena v moderním a oblíbeném potahu světle hnědá ekokůže, která zútulní každy pokoj. Výška lehací plochy bude dostatečně vysoká, aby zajistila pohodlné ulehání i vstávání. Tato do detailu propracovná čalouněná postel se stane dominantou vašeho pokoje.

Hlavní technické údaje :

délka: 212 cm
šířka: 142 cm
hloubka zapuštění matrace: 6,5 cm
výška rámu postele: 46 cm
výška zadního čela: 111 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 125x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Výrobce INTENA
Český výrobek ano
Materiál ekokůže
Rozměr 120×200 cm
Vybavení postele úložný box
Barva – odstín světlé odstíny
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl klasické
Délka záruky 2 roky
Provedení čela klasické čelo