Čalouněná postel Marila, s úložným prostorem, 120×200 cm

9690 Kč

GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Bílá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Béžová ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Hnědá umělá kůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle šedá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Modrá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle hnědá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá látka, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá látka

Čalouněná postel Marila, s úložným prostorem, 120×200 cm

Jednolůžková postel Marila nabízí ložnou plochu o rozměru 120×200 cm. Její velkou předností je měkce očalouněné hlavové čelo, vysoká výška lehací plochy i velký úložný prostor. Čalouněná postel Marila je součástí výrobní řady kvalitních českých postelí GB Elegance.

Elegantní postel Marila

Postel Marila nabízí několik krásných i praktických potahových látek, mezi které patří dobře udržovatelné mikroplyše, moderní ekokůže i příjemné a elegantní látkové potahy. Na obrázku je postel Marila v potahu Šedá látka A55.

Jestliže si nejste jistí barevným provedení a typem potahu, můžeme vám zaslat vzorky látek – viz informace níže.

Součástí postele Marila je také vyklápěcí lamelový rošt. Vybírat můžete z varianty bočního výklopu nebo čelního výklopu. Bočně výklopný rošt zajišťuje pohodlný přístup po celé délce úložného prostoru. Součástí čelně výklopného roštu je také mechanicky polohovatelná hlavová část. Přístup do úložného prostoru je částečně omezen.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Technické informace

Postel Marila má v základu hlavové čelo vysoké 110 cm. V případě zájmu lze postel vyrobit také s výškou hlavového čela 80 cm, 90 cm nebo 100 cm. Danou výšku napište do kolonky poznámka v objednávce.

Korpus postele Marila je vyroben z bílého lamina o tlouštce 1,8 cm. Výška rámu postele je 45 cm. Pokud do postele vložíte matraci o výšce ca 20 cm bude výsledná výška ložné plochy ca 58 cm. Tato výška je ideální na pohodlné ulehání i vstávání z postele.

Úložný prostor je přístupný po vyklopení lamelového roštu a nabídne skvělou výšku ca 23 cm. Lamelový rošt ať už s bočním nebo čelním výklopem je opatřený pístovým mechanismem, takže zvedání i sklápění zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Snadná montáž

Čalouněná postel Marila je dodávána ve dvou dílech. Samostatný smontovaný korpus a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v úložném prostoru.

Montáž je snadná. Čelo se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Čelo je zároveň také nosný prvek postele. Nožky se lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás postel Marila nejvíc zaujme?

Jednolůžková postel s úložným prostorem Marila nabídne pohodlné spaní na komfortním rozměru pro matraci 120×200 cm. Hlavové čelo je skvělým designovým prvkem, ale také praktickou izolací od chladné stěny. Postel Marila se řadí mezi české výrobky s vysokou kvalitou dílenského zpracování.

Hlavní technické údaje :

délka: 210 cm
šířka: 126 cm
výška rámu: 45 cm
výška zadního čela: 110 / 100 / 90 / 80 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

Výrobce GrivalBed
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Bílá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Béžová ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Hnědá umělá kůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle šedá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Modrá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle hnědá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá látka
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá látka