Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 18 cm, 120×200 cm

9425 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 120×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace studená pěna, Typ matrace antialergická, Počet zón 7, Délka záruky 4 roky, Značka / řada spaní Materasso

Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 18 cm, 120×200 cm

Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 18 cm, 120×200 cm představuje kvalitní matraci, jejíž vrchní profil je vyrobený z antibakteriální komfortní pěny SANITIZED.

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům.

Povrch druhe strany matrace tvoří příjemná líná paměťová pěna.

Jedná se o spíše měkčí matraci s nosností až 130 kg a 4-letou zárukou. Tato matrace z paměťové pěny obsahuje fyziosystém složený ze sedmi zón tuhosti.

Jádro matrace tvoří značková pěna Eliocell.

Matrace je opatřena luxusním potahem Aloe vera s prošitým PES vláknem. Potah je vyrobený z vysoce kvalitní tkaniny a obsahuje výtažek rostliny Aloe Vera, který má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně, potlačuje tělesné pachy a umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku, je příjemný na dotek. Potah je 2-dílný, snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Matrace je vhodná pro alergiky a astmatiky.

Matraci Antibacterial Visco Vakuo je vhodná pro všechny, kteří hledají spíše měkčí matraci. J vhodná ma na lamelový (pevný či polohovatelný), motorový nebo také na laťkový rošt.

Technické údaje:

Počet zón: 7
Výška matrace: 18 cm
FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti
Nosnost: 130 kg
Vyrobeno na Slovensku.

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 120×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace studená pěna
Typ matrace antialergická
Počet zón 7
Délka záruky 4 roky
Značka / řada spaní Materasso