ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boli

3590.00 Kč

Výrobce ADK TRADE s.r.o., Distribuce CZ, Výška 113-121 cm, Šířka 69 cm, Hloubka 62 cm, Materiál Eko kůže, Kov, Barva černá, Nosnost 120 kg, Výška sedu 42-50 cm, Šířka sedáku 53 cm, Hloubka sedáku 51 cm, Výška nastavení pístu 8 cm

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Boli

Kancelářské křeslo ADK Boneli, černá
Získejte nevšední komfort s kancelářským křeslem ADK Boneli, které okouzlí na první pohled. Jeho vynikající pohodlí je výsledkem precizního zpracování a špičkové technologie. Toto křeslo vyniká také kombinací prvotřídních materiálů, které dodávají elegantní a dominantní vzhled každé kanceláři.

Ergonomie je klíčovým prvkem křesla ADK Boneli. Sedák, opěrka a hlavová opěrka jsou elegantně čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento spolehlivý materiál se snadno udržuje a má příjemný povrch, připomínající klasickou přírodní kůži. Černá eko kůže je důmyslně prošívána, čímž se celému křeslu dodává luxusní vzhled.

Výjimečný sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které poskytují ještě pohodlnější sezení než standardní pěnová výplň. Pružiny jsou zabaleny do textilního obalu, což zajišťuje větší pružnost a rovnoměrné rozložení váhy. Pružiny jsou nejen odolné a dlouhotrvající, ale také mají jedinečné vlastnosti, které pěna nenabízí.

Křeslo je vybaveno snadno nastavitelnou základní mechanikou, která umožňuje upravit výšku sedadla a tuhost opěráku. Plynový píst umožňuje snadné nastavení výšky pomocí jednoduché páčky. Regulační šroub naopak umožňuje nastavit preferovanou tuhost opěráku. Křeslo ADK Boneli stojí na pevné kovové pětiramenné základně s plastovými kolečky vhodnými pro pohyb po měkké podlaze. Díky plynovému pístu lze nastavit výšku sezení v rozmezí 8 cm a křeslo unese až 120 kg.

Vysoký opěrák křesla ADK Boneli je tvarován tak, aby perfektně podporoval vaše bederní a mezi lopatkové partie

Výrobce ADK Trade s.r.o.
Výrobce ADK TRADE s.r.o.
Distribuce CZ
Výška 113-121 cm
Šířka 69 cm
Hloubka 62 cm
Materiál Eko kůže, Kov
Barva černá
Nosnost 120 kg
Výška sedu 42-50 cm
Šířka sedáku 53 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Výška nastavení pístu 8 cm