ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Spero

2790.00 Kč

Výrobce ADK TRADE s.r.o., Distribuce CZ, Výška 111-120 cm, Šířka 59 cm, Hloubka 56 cm, Materiál Eko kůže, Látka, Plast, Barva červená, Nosnost 120 kg, Výška sedu 45-52 cm, Výška nastavení pístu 7 cm, Nastavení výšky sedu ano, Nastavení hloubky sedu ne

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Spero

Kancelářská židle ADK Spero
Kancelářská židle ADK Spero nabízí moderní styl a vynikající komfort pro dlouhodobé sezení. Je ideální pro umístění v kanceláři, domácí pracovně nebo jiných prostorách.

Pro sofistikovaný a sportovní design jsou použity dva druhy čalounění ve dvou odstínech, které kombinují perforovanou červenou látku a elegantní černou eko kůži. Tato barevná kombinace dodává židli originalitu a charakter. Kvalitní eko kůže použitá pro čalounění je pevná, odolná a má příjemný povrch, který připomíná přírodní kůži.

Kancelářská židle má jednoduchou černou základnu, která jí poskytuje nosnost až 120 kg. Je vybavena snadno nastavitelným mechanismem, který umožňuje regulaci výšky sedadla a tuhosti opěradla. Výšku lze jednoduše nastavit pomocí plynového pístu ovládaného jednou pákou. Tuhost opěradla lze nastavit pomocí šroubu podle individuálních preferencí.

Velkorysý a dobře čalouněný sedák je navržen tak, aby vyhovoval většině uživatelů. V souladu s ergonomickými principy podporuje správné sezení a zdravou polohu těla. Anatomicky tvarované opěradlo s integrovaným podhlavníkem poskytuje pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Kromě toho můžete regulovat opěrky rukou, které doplňují prostorný sedák a zajišťují další pohodlí.

ADK Spero teda nabízí:

dynamický design
základní mechanismus
ergonomické sezení
moderní barevnou kombinaci
vysokou nosnost

Výrobce ADK Trade s.r.o.
Výrobce ADK TRADE s.r.o.
Distribuce CZ
Výška 111-120 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 56 cm
Materiál Eko kůže, Látka, Plast
Barva červená
Nosnost 120 kg
Výška sedu 45-52 cm
Výška nastavení pístu 7 cm
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne