ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Komfort Plus

3390.00 Kč

Výrobce ADK TRADE s.r.o., Distribuce CZ, Výška 113-123 cm, Šířka 64 cm, Hloubka 60 cm, Materiál Látka, Plast, Síťovina, Barva černá, Nosnost 120 kg, Výška sedu 51-61 cm, Šířka sedáku 48 cm, Hloubka sedáku 49 cm, Výška nastavení pístu 10 cm

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Komfort Plus

Kancelářská židle ADK Komfort Plus, černá
Zaujměte svou pozornost židlí ADK Komfort Plus, která se vyznačuje svým neobyčejným šarmem a dokonalým designem. Díky inovativnímu provedení a prvotřídním materiálům si budete moci užívat pohodlí této židle a jejích mnoha výhod po dlouhou dobu.
Sedák židle ADK Komfort Plus nabízí prostorné rozměry a luxusní vrstvu polstrování pro maximální komfort. Jeho ergonomický tvar přispívá k příjemnému a odpočinkovému sezení, a minimalizuje zatížení zadních svalů. Opěrák je elegantně vypleten výjimečnou síťovinou černé barvy. Tento vysoce kvalitní materiál zajišťuje komfort i při dlouhém sezení, přirozeně odvětrává záda a dokonale se přizpůsobuje tvaru těla, takže nikdy nebudete cítit nepříjemný tlak. Opěrák, hlavová opěrka a sedák jsou navíc vybaveny hebkou černou texturovanou látkou, která zvyšuje pohodlí a užitek z celé židle.
Základní mechanismus umožňuje individuální nastavení výšky sedadla a tuhosti opěráku. Díky plynovému pístu lze snadno a pohodlně upravit výšku pomocí jednoduché páčky. Nastavení tuhosti opěráku je možné pomocí regulačního šroubu, který umožňuje volbu preferovaného odporu. Židle ADK Komfort Plus je stabilní díky robustnímu a elegantnímu černému plastovému základu. Ten je vybaven pěti nylonovými kolečky, která zajišťují tichý a hladký pohyb po jakémkoli povrchu. Díky těmto vlastnostem židle ADK Komfort Plus unese zatížení až 120 kg.
Elegantní područky s ergonomickým tvarem a příjemným zakřivením dodávají sedáku židle ADK Komfort Plus noblesní vzhled

Výrobce ADK Trade s.r.o.
Výrobce ADK TRADE s.r.o.
Distribuce CZ
Výška 113-123 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 60 cm
Materiál Látka, Plast, Síťovina
Barva černá
Nosnost 120 kg
Výška sedu 51-61 cm
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 49 cm
Výška nastavení pístu 10 cm