ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Komfort Plus, /černá

3390.00 Kč

Výrobce ADK TRADE s.r.o., Distribuce CZ, Výška 115-125 cm, Šířka 62 cm, Hloubka 51 cm, Materiál Látka, Plast, Síťovina, Barva šedá, Váha 13 kg, Nosnost 120 kg, Výška sedu 46-51 cm, Šířka sedáku 48 cm, Hloubka sedáku 48 cm

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářská židle ADK Komfort Plus, /černá

Kancelářská židle ADK Komfort Plus, šedá/černá
Zaujměte svou pozornost židlí ADK Komfort Plus, která se vyznačuje svým neobyčejným šarmem a dokonalým designem. Díky inovativnímu provedení a prvotřídním materiálům si budete moci užívat pohodlí této židle a jejích mnoha výhod po dlouhou dobu.
Sedák židle ADK Komfort Plus nabízí prostorné rozměry a luxusní vrstvu polstrování pro maximální komfort. Jeho ergonomický tvar přispívá k příjemnému a odpočinkovému sezení, a minimalizuje zatížení zadních svalů. Opěrák je elegantně vypleten výjimečnou síťovinou černé barvy. Tento vysoce kvalitní materiál zajišťuje komfort i při dlouhém sezení, přirozeně odvětrává záda a dokonale se přizpůsobuje tvaru těla, takže nikdy nebudete cítit nepříjemný tlak. Opěrák, hlavová opěrka a sedák jsou navíc vybaveny hebkou šedou texturovanou látkou, která zvyšuje pohodlí a užitek z celé židle.
Základní mechanismus umožňuje individuální nastavení výšky sedadla a tuhosti opěráku. Díky plynovému pístu lze snadno a pohodlně upravit výšku pomocí jednoduché páčky. Nastavení tuhosti opěráku je možné pomocí regulačního šroubu, který umožňuje volbu preferovaného odporu. Židle ADK Komfort Plus je stabilní díky robustnímu a elegantnímu černému plastovému základu. Ten je vybaven pěti nylonovými kolečky, která zajišťují tichý a hladký pohyb po jakémkoli povrchu. Díky těmto vlastnostem židle ADK Komfort Plus unese zatížení až 120 kg.
Elegantní područky s ergonomickým tvarem a příjemným zakřivením dodávají sedáku židle ADK Komfort Plus noblesní vzhled

Výrobce ADK Trade s.r.o.
Výrobce ADK TRADE s.r.o.
Distribuce CZ
Výška 115-125 cm
Šířka 62 cm
Hloubka 51 cm
Materiál Látka, Plast, Síťovina
Barva šedá
Váha 13 kg
Nosnost 120 kg
Výška sedu 46-51 cm
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 48 cm