ADK TRADE ADK TRADE Černá kancelářská židle ADK Runr s modrými prvky

3990.00 Kč

Výrobce ADK TRADE, Distribuce CZ, Šířka 69 cm, Hloubka 55 cm, Materiál Eko kůže, Výška 127-135 cm, Nosnost 120 kg, Výška sedu 45-53 cm, Šířka sedáku 33-38 cm, Hloubka sedáku 50 cm, Výška nastavení pístu 8 cm, Nastavení výšky sedu ano

ADK TRADE ADK TRADE Černá kancelářská židle ADK Runr s modrými prvky

Kancelářská židle pro milovníky sportovního designu.

Černá kancelářská židle ADK Runner s modrými prvky
Futuristicky vyhlížející kancelářské křeslo ADK Runner na první pohled slibuje velmi zajímavé možnosti polohování a nastavení. A skutečně tomu tak je – tento model je zřejmě tím nejuniverzálnějším a nejlépe přizpůsobitelným, co lze v této cenové kategorii pořídit. Navzdory velmi nízké ceně je židle vybavena kvalitním synchronním mechanismem. Ten nabízí potřebné možnosti nastavení. Samozřejmostí je nastavení výšky židle a houpání s volitelnou tuhostí.
Polstrování z vysoce kvalitní pěny má za úkol udržet vaše tělo ve zdravé a zároveň pohodlné pozici. Sedáku ani opěráku nechybí výrazné boční vedení, které stimuluje k vzpřímenému držení těla. Kancelářské křeslo ADK Runner je čalouněno odolnou a na dotek příjemnou eko kůží.
Unikátní konstrukce umožňuje u křesla Runner sklopit opěrák až do úhlu 180°. Područky lze nastavit výškově i stranově, což oceníte při práci s počítačem. Na opěráku židle se nachází dvojice polštářů, které podpírají dvě nejkritičtější oblasti: bederní páteř a hlavu. Jejich výšku je možné upravit v širokém rozsahu.

široké možnosti nastavení
nastavitelné područky
kvalitní bederní opěrka
hlavový polštářek
synchronní mechanismus

Výrobce ADK Trade
Výrobce ADK TRADE
Distribuce CZ
Šířka 69 cm
Hloubka 55 cm
Materiál Eko kůže
Výška 127-135 cm
Nosnost 120 kg
Výška sedu 45-53 cm
Šířka sedáku 33-38 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Výška nastavení pístu 8 cm
Nastavení výšky sedu ano