Jak vybrat matraciDomů

Co máme cítit ?

Manuál ke stáhnutí

Materiály

Záruka

Triky na zákazníky

Ostatní vlastnosti

 

Kontakt

 

 

 

  


 

 Co máme cítit?  (ukázka z manuálu)

Jsem přesvědčen, že výběru matrace je třeba věnovat stejně času, jako třeba koupi auta.
Vezměte třeba cenu svého mobilu a porovnejte ji s cenou, kterou jste ochotni zaplatit za matraci.
Nemyslíte, že matrace je pro vás mnohem důležitější?


Na začátku jsem vůbec netušil, co mám hledat. Lehl jsem si na jednu matraci a byla dobrá (tedy lepší než současná - vždy porovnáváme s tím, co máme). Lehl jsem si na dalších čtyři, které pro mne připadaly v úvahu a byly také dobré. A leželo se mi dobře i na některých měkčích matracích, které podle váhy ani nebyly určeny pro mne. A přitom se cena lišila klidně o 8 tisíc. Jako technika mne to vyvádělo z míry.

Dva měsíce jsem brouzdal na internetu v informacích a postupně si vytvářel obraz. Ležel jsem na mnoha a mnoha matrací u více než deseti prodejců. Získal jsem i inside informace od výrobců. Pořád jsem ale přesto nevěděl, co mám vlastně cítit.
Teorie, že když si lehnu na bok, tak se mi boky nesmí nadměrně propadnout a páteř musí být v rovině je přitom jasná.

Pocit při ležení je obtížně přenositelný do jiné prodejny. Možná ten samý den by to snad trochu šlo. Je tedy vhodné, když máte v jedné prodejně několik matrací na vyzkoušení, jež pro vás přichází v úvahu. Minimálně stejný počet se pro vás nebude v žádném případě hodit.

Zlom nastal až tehdy, když jsem narazil na prodejce, který býval masér. Zkouknul moje záda a postavu a ukázal na čtyři z cca 15 matrací na prodejně a vysvětlil, proč si myslí, že by mně některá z nich mohla vyhovovat. Ty jsem si měl vyzkoušet...

ke stáhnutí:  MANUÁL VÝBĚRU MATRACE

 

 


  

 

                         www.chytre-rekonstrukce.cz                  © 2014-2017   Jan Teska